» »

Zakaj mi ne dela FERRARI 360 MODENA volan?

Zakaj mi ne dela FERRARI 360 MODENA volan?

blue96 ::

Zanima me, mi ne dela FERRARI 360 MODENA volan? Nalozil sem ze dve vrsti gonilnikov, oboji so bili od jerovska. formatiral sem 1x in nalozil w98, pa se nic ne pozna. v nastavitvah za igralne pripomočke (v nadzorni plošči), mi nudi na izbiro gonilnike za ta moj volan. Vendar javi težave v device managerju, tam pa je vse lepo in prav. A kdo ve, mogoce, kaj naj naredim.



sem jezen, ker sem dal 23 k, pa ne morem špilat, že 4.5 ure.;(;(>:D
.
  • spremenilo: blue96 ()

R@C@ ::

Jest mam ta volan...........fora je v tem, da ti v devicemanegerju kaze da je OK, calibrirat ga pa ne moreš. Z Thrustmaperjem, pa ti ga zazna in ga lahko tam štelaš in mora normalno delat vseeno!

blue96 ::

sm probal, ampak tudi mapper ga ne prepozna in potem osivi. a je se kaksna druga resitev kot servis...?;(
.

abcde7 ::

A ta volan maš... Nč nis povedov! Dej ga do mene prnes pa lohk pr men probava! :)) Drgač pa so kšni driverji!:\

blue96 ::

jap, driverji. mam dvoje, ene iz škatle in ene iz i*neta. bo verjetno najboljse ce bom kar na servis peljal... skoda.;(;((
.

blue96 ::

volan narejen. neki nagaja, ampak slavo dneva je doživel. haha, zdey grem pa vozt.:D
.

abcde7 ::

Sam za tejotom ponavlaš!!!:D Ne zajbavam se! A greš jutr kj na igriše?

krucymucy ::

Jest mam ist volan, pa sem najdu v cem je problem.
Tud jest sem probu z original in z driverji z neta pa nic ni delal, pol pa sem probu tud tko da thrustmapperja sploh ne instaliras-sam na frisn nalozenih winsih (ni vazno kerih) prklops volan (jest mam USB- modena PRO) pol ga najde pa sam das tist CD od winsow k ga hoce met in das lastno izbiro naprave (HID-device al neki) more delat!!!
8-)

blue96 ::

ja, jest sm pa ponoru nad servisom, ker so rekli naj jim pripeljem vso kramo k njim in nalozu w me in dela vse razen 4 gumbi.
.

abcde7 ::

Tejo je reku, da je tvoj volan k s ga kupu bil že ves zaprašen in zj*ban! Bil je tud kr odrzan, nazaj ga nes!!!

Tejo ga je kupu u Big Bang pa je čist novga dobu, dela ko urca!

blue96 ::

meni tud' zdej dela, pepi!
.

abcde7 ::

Tis en pepi, nazaj ga nes, če s uzga zaprašenga pa znucanga dobu! :D Bratec MArtin

tejo ::

A se morata vidva (Mulc, robo) v popolnoma vsaki temi zmerjat? :\

abcde7 ::

Ne sej se ne, sam k daje nemogoče odgovore...:D Tejo-> spet živ med nami!!!

blue96 ::

robo izziva, jaz ga tolčem...

saj veš, koko gre to.

photo
.

abcde7 ::

Ja valjda...:D

blue96 ::

No, vidis, spet si zacel!
.

tejo ::

Našel sem eno vajino sliko:


:D

blue96 ::

Ja. Domiselen..



Ce je ze tko, pol sem jaz črni. V sliki.

Sicer se pa zadeva umirja (počasi)...
.

abcde7 ::

Ja sj jest sm miš, k ma ful bl močne udarce, sej veste Jerry zmeraj zmaga!:D

Tejo_no1 to si zih ukradel z mojega pejđa, ki ima naslov TUKAJ!

"malce reklame še nikomur ni škodilo"

tejo ::

Nope, ampak si ti ukradel iz mojega cd-ja! Tistega z imenom: total Web Page 99! >:D

blue96 ::

no dobr, ampak zdej ne gremo na risanke, O.K.?
.

abcde7 ::

Ne nisem jest, men je to mulc podaril, tko da on krade...:D:D On krade revnim in daje bogatim...

:D


"ljudje na slo-techu so gotovo že siti robo-ta in mulca, ki se stalno prepirata???"

blue96 ::

jo, domiselnost pa taka.


aaaaaaaaaaaa, dej robo, ti vsako sosolko okrades....

opa, ji okrades.
.

abcde7 ::

Kva pa okradem???:D

blue96 ::

a ti res nic ne zastopis...?


verjetno sm mislu gate, no, a bos zdej tud' verjel?

clovk, ne se norca dela, saj si pravi slovenc.... pametn...:):):)
alpa tud ne? who knows???
.

abcde7 ::

Dobr sej sm zastopu, sam dej ne odgovarjaj na vsake moje poste, no!!! >:D Pust še drugm to veselje:D!

Pa kva si mi okradu ti?

Podpis, pa še izboljšal si ga???:(

blue96 ::

podpis...... a nisi popazu da mam drgacnga...

malo bolj poglej.

pa ne mi odgovarjat na vsak post.
.

abcde7 ::

MENsi ga ukradu, pa ti k sploh ne gledaš south parka!!!!!!!;(( Pri temi south park si kr nabijov poste da nej ga gledamo, ti ga pa sploh ne gledaš!!!;(

Te teme se sploh ne bom dotaknil nkol!;(

OZZY ::

Tejo No1: Slika je prav za njih. Lepo ponazorjeno. Pa kva se sploh kregata. MULC : če si ga res robotu ukradu bodi vsaj toliko fer pa si zmisli sam nekaj ne pa da druga zanmisli kradeš. Zgleda, da si še zelo zelen, če nimaš idej. seveda, če je res tako. Tisti, ki ga je mel prej naj ga ma. Drugi naj pa bo fer in si ga spremeni. Sicer se pa da ugotovit, kdo ga je mel prej. iN to tako, da se pogledajo prejšnji odgovori , saj se je podpis pri odgovorih prikazal šele, ko se je enablov. Kdor ga je prej tisti bo videl po datumu, ker prejšnji odgovori ki so bili brez podpisa tega podpisa nimajo. Pol pa poglejte datum in BASTA. probelem rešen.
Zdej mata pa dost te debate in se posvetita komu drugemu in ne nabijanju kar nekaj brez veze.
Go with the flow.

abcde7 ::

Hvala OZZY, res sem ga imel prej... To je bil nasploh moj prvi podpis, ki sem ga imel!:'(
Res si mi pokazal pravi pomen!!!

res hvala ti!

blue96 ::

Jo, dobro, podpis sem res malo kopiral, ampak NI ENAK!!!

Okey, zdej pa konc debate, ce hocete podpis zbrisem!
.

BigFoot ::

po mojem nas čisto vse (vključno z robom (al robotom, lol)) boli ku*ac a ga zbrišeš al ne.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

blue96 ::

zdej sm ga že zbrisu!
.

OZZY ::

Dobro, da si končno priznal in urihtal stvar. Zdej sta pa spet lahko frenda.:D>:D
Go with the flow.

frik ::

ma jst mam ta volan pa me je tud zajebavu pa so mi rekl naj vso instalcijo dol zbrišem in naložim to ki je zram volana in dela kajti samo ti driverji so taki da ti bojo 100% delale vse tipke na volanu

blue96 ::

o.k. s prijateljstvom smo uštimali, glede gumbov, pa meni delajo vsi le v nfs5. v colin mcrae rallyu 2 pa ne(med drugim).8-O
.

abcde7 ::

Men pa na volanu, kjer mam 12 knofov podpira le 4!? Tok da majo knofi 3x iato funkcijho??:\ a kdo ve kva nardit?

blue96 ::

mhm. pejd na uradno stran firme alpa ce imas na gameport probi spravit na usb. pol bo dolal.
.

tejo ::

Ti tega spolh nisi vedel! robo ti je povedal za USB in ga je hotel kupiti, vendar je bil predrag! :P:P:P(!):P:P:P

blue96 ::

a si ti vedeževalec?
.

tejo ::

ko sem to pisal, je bil robo pri meni!

abcde7 ::

ja res je... Drgač pa-> kva pa rabm 12 knofov! Sej a je to res, da je lažji inštalirat na gameportu kot na usb? Men je to prodajalc reku sam mensezdi da to ni res!

blue96 ::

usb je boljša rešitev
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210523 (6779) frenk
»

Colin McRae Rally 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
1527480 (5833) Klemenn
»

Volan

Oddelek: Kaj kupiti
422456 (1989) borchi
»

NFS 6 malo zamuja (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
713313 (2563) blue96

luni-zvezdice? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
1947578 (5566) Sergio

Več podobnih tem